Pon-PT 8:00 – 17:00

Czy wiesz że stawiamy na jakość? poczytaj więcej dlaczego warto wybrać nasz produkt

Okna dachowe

Wyłazy dachowe umożliwiają szybkie, łatwe i bezpieczne wyjście na dach w celu przeprowadzenia prac kominiarskich
14 luty 2017
Zobacz

Wyłazy dachowe

Wyłazy dachowe umożliwiają szybkie, łatwe i bezpieczne wyjście na dach w celu przeprowadzenia prac kominiarskich, instalacyjnych lub konserwacyjnych.
13 marzec 2017
Zobacz

MEMBRANY NAJNOWSZEJ GENERACJI

Posiadają zwiększoną wytrzymałość na rozdarcie na gwoździu o 40% oraz elastyczność, spowodowaną wprowadzeniem włóknin bikomponentowych,
7 marzec 2017
Zobacz

Wkręty montażowe

Info-GLOBAL Fastening® identyfikuje się ze swoimi produktami, biorąc za ich jakość pełną odpowiedzialność
7 marzec 2017
Zobacz

Kominki wentylacyjne

Kominki dostosowane są do większości pokryć dachowych, m.in. dachówek betonowych, blach dachówkowych, trapezów, rąbków stojących, pap, gontów itp. pokryć dachowych.
6 marzec 2017
Zobacz

Komunikacja Dachowa

Na systemie komunikacji dachowej nie warto oszczędzać. Większość osób, które stwierdzają, że jest to niepotrzebny wydatek i rezygnują ze stopni kominiarskich, już przy pierwszej awarii komina bądź anteny przekonuje się, że były w błędzie.
7 marzec 2017
Zobacz

BARIERY PRZECIWŚNIEŻNE

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak niebezpieczny i ciężki może być śnieg. Warto zainwestować w zabezpieczenie przeciwśnieżne na dachu – aby spadające z dachu zaspy śnieżne nie stanowiły zagrożenia.
7 marzec 2017
Zobacz

Rynny stalowe Bud-Masz

Firma Bud-Masz jest pierwszym w Polsce producentem orynnowania metalowego. Obecnie są największą firmą w Polsce wytwarzających kompletny system rynnowy.
1 marzec 2017
Zobacz

Systemy rynnowe z PCV – „KAROLINA”

Kaczmarek Malewo Spółka Jawna jest największą prywatną firmą w swojej branży i należy do ścisłej czołówki producentów systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych.
14 luty 2017
Zobacz

Rynny stalowe Galeco

System rynnowy Galeco STAL wykonany jest z najlepszej jakości stali powlekanej. Rynny stalowe oraz rury spustowe zabezpieczone są czterema warstwami ochronnymi: cynkiem, warstwą pasywacyjną, podkładem oraz powłoką organiczną.
4 kwiecień 2017
Zobacz

Rodzaje powłok zabezpieczających

Alucynk, Poliester Połysk, GRANITE® QUARTZ…
14 luty 2017
Zobacz

Zalety dachu z blachy

Bezpieczeństwo, Estetyka, Szczelność…
14 luty 2017
Zobacz

Tata steel

Tata Steel to jeden z największych producentów stali w Europie, z hutami zlokalizowanymi w Wielkiej Brytanii i Holandii oraz zakładami produkcyjnymi na terenie całej Europy.
10 kwiecień 2017
Zobacz

HYDRO ALUMINIUM

Hydro to globalna firma zajmująca się produkcją aluminium, która prowadzi działalność produkcyjną, sprzedażową i handlową.
10 kwiecień 2017
Zobacz