(PL) Historia Dom-Blach

(PL) Firma Dom-Blach powstała w 1994 roku. Pierwsze kroki stawialiśmy jako dystrybutor pokryć dachowych i elewacyjnych z blachy. Jednak mając na uwadze rosnące wymagania i potrzeby naszych Klientów ciągle poszerzaliśmy ofertę o nowe produkty i usługi. Dziś jesteśmy wiodącym producentem w regionie i doskonale wiemy jak poszczególne elementy konstrukcji dachowej wpływają na jej bezpieczeństwo i trwałość oraz walory użytkowe i estetyczne. Nasza oferta obejmuje obecnie:.
  • blachy dachówkowe i trapezowe
  • akcesoria montażowe i obróbki blacharskie
  • elementy bezpieczeństwa dachowego
  • systemy rynnowe
  • okna dachowe i wyłazy

(PL) Nasi Partnerzy

(PL) Nowoczesne technologie oraz wysoka jakość wyrobów powodują, iż są one lekkie, odporne na warunki klimatyczne, proste w montażu, estetyczne i funkcjonalne.

Wysoka jakość gwarantuje długowieczną żywotność blachy. Atrakcyjny wygląd i szeroki wachlarz kolorów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów, umożliwiając dostosowanie dachu do elewacji oraz otoczenia. W porównaniu do innych pokryć blachy są materiałem lekkim, docinanym na dowolny wymiar eliminując do minimum koszty odpadów. Wysoka jakość stosowanych przez nas blach oraz precyzyjna obróbka gwarantuje długowieczną żywotność dachu.

Zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów, którzy cenią sobie kompleksową i profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. W 11 filiach naszej firmy Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich produktów i rozwiązań. Ogromną wagę przywiązujemy również do odpowiedniego pakowania i składowania naszych wyrobów, a opracowany system transportowy gwarantuje, że nasze wyroby docierają do Klientów w nienaruszonym stanie.
ArcerolMittal jest największym światowym liderem w produkcji stali od ponad 30 lat. Specjalistyczne działy badań, rozwoju oraz technologi a przede wszystkim posiadanie własnych złóż surowców tworzą stal najlepszej jakości. Ciągły rozwój wynika z najnowszych produktów stalowych oraz ogromnego najnowocześniejszego parku maszynowego na świecie. Stal dostarczana przez koncern ArcerolMittal pochodzi z Belgii, Francji, Luksemburgu, Niemiec, Polski i jest źródłem trwałości, długowieczności oraz najlepszej jakości.

(PL) Dlaczego Warto z nami wspólpracować

(PL) Do 50 lat

(PL) Gwarancji
na nasze
produkty!

(PL) 25200 μm

(PL) grubość powłoki
zabezpieczającej

(PL) 0.6 mm

(PL) grubość blachy!

(PL) 24 lat

(PL) doświadczenia