Pon-PT 8:00 – 17:00
14 luty 2017

GERARD ROOFS

Światowy lider w produkcji stalowych dachówek.Firma z Nowej Zelandii już od ponad pół wieku stawia na doskonałą trwałość i odporność na zniszczenie i korozję. Sztandarową technologią Gerard Roofs jest zastosowanie w produkcji dachówek metalowych (blachodachówek) innowacyjnego podłoża Zincalume®.
Firma chlubi się światowym pionierstwem w tym zakresie. Jako doświadczony producent stworzyli również specjalistyczne powłoki oraz opracowali innowacyjne techniki tłoczenia, które pozwalają dostarczać pokrycia dachowe na najwyższym poziomie, cieszącą się niesłabnącą popularnością na całym świecie. W Polsce najstarsze dachy pokryte produktami Gerard Roofs są już od ponad 25 lat.

Oferowane przez nas gontopodobne blachodachówki Gerard Corona stanowią kolejny etap rozwoju pokryć dachowych z gontu, którego stylowy urok oczarowuje i urzeka od niepamiętnych czasów. Na przełomie XVII i XVIII wieku, kiedy europejskie statki przybijały do Amerykańskich wybrzeży, osadnicy ze Starego Świata przywieźli ze sobą tradycyjne wzornictwo zadaszeń stosowane powszechnie w niemieckich, francuskich i angielskich domach. Dostatek drewna cedrowego, które rozłupywano na gont przy pomocy siekiery, sprawił, że gontowe pokrycia dachowe wkrótce stały się w Ameryce, podobnie jak w Europie, synonimem szyku i elegancji. Była to też inspiracja, aby stworzyć nie mniej efektowne i funkcjonalne blachodachówki gontopodobne.

Nasi projektanci doceniają wartość klasycznych rozwiązań, które na stałe wpisały się do kanonu pokryć dachowych. Dzięki temu, możemy zaoferować nowoczesne blachodachówki gontopodobne Gerard Corona, które posiadają naturalny urok rozwiązań tego typu i jednocześnie spełniają wszelkie wymagania bezpieczeństwa, jakości oraz funkcjonalności, jakimi powinien charakteryzować się nowoczesny dach. Nasze gontopodobne dachówki metalowe Gerard Corona to produkt doskonałej klasy, który zapewnia łatwy montaż i niezawodność na długie lata.

Blachodachówka gontopodobna to pokrycie, które zdobywa coraz większe uznanie. Dostarczane przez nas dachówki gontopodobne cieszą się wielką popularnością m.in. w Zakopanem i na Podhalu, gdzie z powodzeniem zastępują drewniany gont. Jesteśmy przekonani, że dachówka gontopodobna Gerard Corona spełni również Twoje oczekiwania – zapraszamy do współpracy!

Kontakt dla prasy

Magdalena Bochenek
E: produkcja@domblach.eu
Powrót do listy artykułów