Pon-PT 8:00 – 17:00
1 marzec 2017

Rynny stalowe Bud-Masz

Firma Bud-Masz jest pierwszym w Polsce producentem orynnowania metalowego. Obecnie są największą firmą w Polsce wytwarzających kompletny system rynnowy. Produkty cieszą się dużą popularnością nie tylko w kraju, ale także na rynkach zagranicznych m.in.w Rumuni, Rosji, Mołdawii, czy Ukrainie. Obecni są w Grecji, na Litwie, Łotwie, Słowacji i w Czechach. Cały czas poszerzają swoją działalność, systematycznie otwierając się na potrzeby klientów.

Systemy rynnowe wykonane są  z wysokiej jakości blachy fińskiej, francuskiej obustronnie powlekanej dostępnej w różnorodnych kolorach. Blachy pokryte cynkiem 275 g/m2 zabezpieczonych poliuretanem o grubości 55 mikronów z każdej strony to zapewnia estetyczny wygląd, długą żywotność i dużą odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne (takie jak zadrapania, grad, opad liści, niskie temperatury itp.).  Jedną z niewątpliwych zalet orynnowania jest łatwość i szybkość montażu. Klientom umożliwiają dostosowanie długości rynny do potrzeb i wymiarów budynku, wpływa to korzystnie na estetykę wykończenia, funkcjonalność i szczelność całego systemu.

System rynnowy BUD-MASZ objęty jest 10 letnią gwarancją, a wyroby są znakowane nazwą producenta.

Orynnowanie

Oferta zawiera komplet elementów systemu  rynnowego w dwóch rozmiarach:

BUD-MASZ 125/87 system przeznaczony do orynnowania domów jednorodzinnych, małych i średnich budynków gospodarczych.

BUD-MASZ 150/97 przeznaczony do orynnowania obiektów przemysłowych tj. hale magazynowe i produkcyjne, duze budynki gospodarcze.

Kolorystyka
biały ( RAL 9010)
brązowy ( RAL 8017)
czarny ( RAL 9005)
ceglasty (RAL 8004)
bordowy (RAL 3009)
grafit (RAL 7011)
miedziany (RAL 1024)
alucynk

Kontakt dla prasy

Magdalena Bochenek
E: produkcja@domblach.eu

Przedstawiciel handlowy

Powrót do listy artykułów