Pon-PT 8:00 – 17:00
7 marzec 2017

MEMBRANY NAJNOWSZEJ GENERACJI

Posiadają zwiększoną wytrzymałość na rozdarcie na gwoździu o 40% oraz elastyczność, spowodowaną wprowadzeniem włóknin bikomponentowych,są optycznie grubsze (pomimo zachowania tej samej gramatury) oraz plastyczne w dotyku.

Dzięki wieloletniej pracy, doświadczeniom i badaniom udało się uzyskać 1,6 m szerokości, pozwalającej na zwiększenie efektywności krycia przez zmniejszenie udziału zakładów w powierzchni membrany na połaci, co było od dawna oczekiwane przez dekarzy.

Łączenie warstw wykonanych z polipropylenu odbywa się w opracowanej przez naszych specjalistów technologii, co zdecydowanie zwiększa ich odporność temperaturową,wyjątkowość tych rozwiązań pozwoliła utrzymać najwyższe parametry paro-przepuszczalności, co stanowi nasz główny atut na rynku od zawsze!

Na podstawie wieloletnich obserwacji i rozmów z dekarzami, a jednocześnie chcąc wyjść naprzeciw potrzebom rynku, uzyskaliśmy zwiększoną o 10 cm szerokość, na czym skorzystają dekarze i ostateczni klienci, a firmy handlowe będą mogły wreszcie oferować poszukiwany produkt!

W budownictwie jednorodzinnym dachy buduje się o takiej geometrii połaci, że krokwie mają najczęściej niewiele ponad 7 m długości. W takich dachach MWK o szerokości 1,6 m pozwala pokryć połać mniejszą ilością pasm i tym samym na takiej połaci jest mniej zakładów. Korzyści są różne w zależności od kształtu i wymiarów dachu, ale zawsze pozwalają szybciej budować.

Dodatkowo w celu usprawnienia prac dekarskich wprowadzamy do sprzedaży pomocnicze rolki Taśmy Dachowej MPF o szerokości 0,5 m i długości 50 m, które ułatwią układanie powłoki MWK w takich miejscach jak : kominy, kosze, kalenice, naroża, okna dachowe, wyłazy itp.

Dysponujemy odpowiednio wyposażonym laboratorium do pełnego badania MWK, a ponadto na eksperymentalnych dachach prowadzimy badania dotyczące trwałości naszych produktów. Zebrane doświadczenia pozwalają stale udoskonalać membrany i efektem tych działań jest uruchomienie produkcji MEMBRAN NAJNOWSZEJ GENERACJI.


120 g

150 g

115 g

Kontakt dla prasy

Magdalena Bochenek
E: produkcja@domblach.eu

Przedstawiciel handlowy

Powrót do listy artykułów